Poznaj nas

Od zawsze chciałem mieć firmę, która będzie tworzyła aplikacje ułatwiające ludziom życie. S/.SDOT to team, który wie, po co tu jest i jaki jest jego cel. Cieszę się, że mogę współpracować z osobami, z którymi wspólnie podejmujemy kolejne wyzywania. W firmie jestem programistą oraz liderem zespołu. Słowa “nie da się” są dla mnie bardzo motywujące. Kiedy przyjmujesz, że wszystko jest możliwe, faktycznie potrafisz znaleźć rozwiązanie na każdą przeszkodę.

Pozytywne nastawienie do otoczenia to coś, co jest moją cechą rozpoznawalną. Bardzo lubię spotykać się z ludźmi i występować przed szerszą publicznością. Daje mi to ogromny zastrzyk energii i motywuje do dalszych działań. W S/.SDOT odpowiadam za wszystko, co jest związane z obsługą klienta i charakterystyką produktu. To ze mną skontaktujesz się, gdy będziesz chciał skorzystać z naszych usług. Dodatkowo tworzę prototypy stron i aplikacji, projektuję wizualizacje oraz mockupy. Od 8 lat jestem wolontariuszem i biorę udział w wielu ciekawych inicjatywach społecznych.

W firmie pracuję po drugiej stronie, niewidocznej dla klienta. Odpowiadam za web development, czyli koduję aplikacje i zajmuję się technicznymi aspektami w firmie. Zawodowo rozwijam się w kierunku DevOps i Stock Managementu. W wolnych chwilach tworzę muzykę elektroniczną i rapową lub spędzam czas na boisku, grając w koszykówkę. Praca w naszym zespole sprawia, że każdego dnia spotykam się z dużą ilością nowych wyzwań, co jeszcze bardziej nakręca mnie do działania.

Jak działamy?

OKREŚLENIE POTRZEB KLIENTA

Analizujemy oczekiwania klienta i na podstawie przeprowadzonego researchu proponujemy odpowiednie rozwiązania.

PROJEKTOWANIE APLIKACJI

Przygotowujemy wizualizacje i dopracowujemy z klientem szczegóły funkcjonowania aplikacji.

TESTOWANIE

Sprawdzamy aplikację pod każdym kątem jej funkcjonowania i nanosimy ewentualne poprawki.

PROGRAMOWANIE

Nasi specjaliści kodują aplikację. Przekładamy wszystkie założenia na w pełni działający produkt.

WDRAŻANIE APLIKACJI

Publikujemy na testowym serwerze aplikację i przekazujemy klientowi do niej dostęp, aby mógł przetestować jej funkcjonowanie
i przekazać nam swoje uwagi.

PUBLIKACJA NA GŁÓWNYM SERWERZE

Oddajemy klientowi aplikację do pełnego użytku. Oferujemy możliwość szkolenia z jej obsługi i obserwujemy przez pewien czas
funkcjonowanie aplikacji.

ROZWÓJ

Możemy zająć się dalszym rozwojem aplikacji, wprowadzając rozbudowę funkcjonalności.

GWARANCJA

Po zakończonych pracach gwarantujemy 12-miesiączną pomoc techniczną.

 

OKREŚLENIE POTRZEB KLIENTA

Analizujemy oczekiwania klienta i na podstawie przeprowadzonego researchu proponujemy odpowiednie rozwiązania.

PROJEKTOWANIE APLIKACJI

Przygotowujemy wizualizacje i dopracowujemy z klientem szczegóły funkcjonowania aplikacji.

PROGRAMOWANIE

Nasi specjaliści kodują aplikację. Przekładamy wszystkie założenia na w pełni działający produkt.

TESTOWANIE

Sprawdzamy aplikację pod każdym kątem jej funkcjonowania i nanosimy ewentualne poprawki.

WDRAŻANIE APLIKACJI

Publikujemy na testowym serwerze aplikację i przekazujemy klientowi do niej dostęp, aby mógł przetestować jej funkcjonowanie i przekazać nam swoje uwagi.

PUBLIKACJA NA GŁÓWNYM SERWERZE

Oddajemy klientowi aplikację do pełnego użytku. Oferujemy możliwość szkolenia z jej obsługi i obserwujemy przez pewien czas funkcjonowanie aplikacji.

GWARANCJA

Po zakończonych pracach gwarantujemy 12-miesiączną pomoc techniczną.

 

ROZWÓJ

Możemy zająć się dalszym rozwojem aplikacji, wprowadzając rozbudowę funkcjonalności.

Co o nas piszą?

Młodzi ludzie którzy z pasją podchodzą do zadań które się im powierza. Niesamowite jest to że potrafią słuchać dzięki temu aplikacje oraz strony internetowe dopracowane są w najmniejszym szczególe. W skali od 1 do 10 daję 10 z dużym plusem.

~Zawisza Travel

Lepiej trafić nie mogliśmy! Mega zaangażowanie i profesjonalizm, niesamowita wiedza. Chłopaki naprawdę znają się na rzeczy Otwarte podejście do klienta, finalnie stworzyli coś co przerosło nasze oczekiwania
Dziękujemy!

~ASAP Multiagencja

Zdecydowanie polecam. Pełen profesjonalizm, zaangażowanie i kreatywność. Spełnili Nasze oczekiwania w 200%. Strona internetowa jest przejrzysta, funkcjonalna i do tego miła dla każdego oka. Polecam każdemu, świetny kontakt z  chłopakami – nawet w weekend i wieczorem. Jeśli chcecie mieć swoją stronę internetową to lepszych fachowców nie znajdziecie. Dziękujemy bardzo za pomoc!

~Prospace

Zdecydowanie polecamy! Bardzo dobry kontakt na każdym etapie powstawania strony. Panowie byli bardzo zaangażowani, mieli dużo swoich pomysłów, a przede wszystkim słuchali naszych potrzeb i spełnili wszystkie oczekiwania. Młody i bardzo profesjonalny zespół. My jesteśmy zadowoleni z nowej strony i nasi klienci również. Dziękujemy!

~Alener

Korzystam z usług i mogę z czystym sumieniem napisać: Pełna profeska! Ukończona przez chłopaków witryna internetowa firmy przeszła moje najśmielsze oczekiwania. Gorąco polecam!

~RS Cars

S
/
.
S
sasdot