Zajmujemy się projektowaniem wizerunku Twojej marki, opartego na wartościach, którymi kierujesz się w swoich działaniach. Naszym zadaniem jest kreowanie i utrwalanie świadomości brandu w umysłach potencjalnych klientów.

POZNAJ NAS!

Aleksandra Więch

Robię branding, cykam zdjęcia. Tworzę grafiki i logo. Od podstaw zajmuję się strategią komunikacji marki. Jestem osobą, której nieoczywiste rozwiązania i kreatywne myślenie towarzyszą na co dzień i nigdy nie jest nudno. Uwielbiam pracę z ludźmi, różne perspektywy i wzajemne inspirowanie się, napędzają mnie do działania. Moim miejscem na reset są zdecydowanie góry-namioty, wschody i zachody słońca, a także śpiewanie czarnego bluesa o 4 nad ranem.

Wiktoria Antoniak

Grafika, moda i muzyka - kiedy to czytasz prawdopodobnie robię coś związanego z jedną z tych rzeczy. Projektuje logo dla firm, wizytówki czy strategię komunikacji marki. Udane projekty dają mi naprawdę dużo radości, bo wiem, że komuś w jakiś sposób pomogłam. Wolny czas spędzam na koncertach przeróżnych artystów. Zawsze z tyłu głowy myślę o modzie w sposób nieoczywisty. Można to wywnioskować chociażby po moim stylu ubierania się. Niektórzy lubią, a niektórzy nie. Ja lubię.

Co Robimy?

Branding – budujemy świadomość marki, tworzymy strategię komunikacji oraz określamy wyróżniki i wartości na podstawie kultury organizacji.

Kreacja graficzna – tworzymy plakaty, logo i wizytówki dla firm/ marek.

Indentyfikacja wizualna – tworzymy koncepcję wizualną twoich Social Mediów i nie tylko.

Audyt marki i doradztwo – doradzamy w zakresie komunikacji marki.

Prowadzimy Social Media dla marek.

Potrzebujesz nowego wizerunku firmy?

Chcesz, aby twoja marka była bardziej widoczna na rynku?

Dane kontaktowe

marketing@sasdot.com

Opowiedz nam o swojej marce i napisz, w czym możemy Ci pomóc.

Wypełnij i wyślij, a my wycenimy Twój projekt.

Zgoda na przetwarzanie danych

Dane kontaktowe

marketing@sasdot.com

Opowiedz nam o swojej marce i napisz, w czym możemy Ci pomóc.

Wypełnij i wyślij, a my wycenimy Twój projekt.

Zgoda na przetwarzanie danych

S
/
.
S
sasdot